Кошик
103 відгуків
Сайдинг и водосточные системы Альта-Профиль
+ 38 (095) 447-96-98
+38095 447 96 98
+38067 319 7557
+38097 319 70 22

Водостічна система ТМ «Альта-Профіль»

Водостічна система ТМ «Альта-Профіль»

Водостічна система ТМ «Альта-Профіль»

 1. Характеристика водостічної системи «Альта-Профіль»
  Важливим елементом покрівельної системи є організований водовідвід. Його відсутність призводить до пошкодження фасаду та цоколя, а також до швидкого зносу фундаменту внаслідок надмірної гідростатичне навантаження. Найбільш практичним варіантом організації водовідведення є використання водостоків. Для невеликих будівель, таких як приватні будинки, найрозумніше використовувати зовнішні водостоки, складаються з розміщуються по краю покрівлі жолобів, відвідних опади у зовнішні східні труби.
  Компанія «Альта-Профіль» є виробником пластикових водостоків, що відповідають найвищим стандартам міцності і надійності при тривалій експлуатації. Водостоки ПВХ «Альта-Профіль» — ефективна і надійна система відведення дощових і талих вод з покрівель різних конструкцій і площ.
  Необхідно зауважити, що зовнішні водостоки несуть також і естетичну функцію, підкреслюючи перехід від даху до стін, і роблячи, таким чином, будівля більш елегантним. Водостічні системи, крім своєї основної функції захисту будівель від руйнування. виконують також роль декоративного елемента, гармонійно доповнює вигляд будівлі.
  Водостічна система Альта-Профіль» повністю відповідає сучасним архітектурним вимогам і вимогам естетичності. Вона є не тільки необхідним функціональним елементом будівель, але і частиною його декоративного оздоблення. «Альта-Профіль» випускає водостічну систему двох декорів (білі та коричневі). дозволяє органічно використовувати її на будь-яких фасадах, в поєднанні з будь-якими покрівельними матеріалами.

 2. Переваги водостічної системи «Альта-Профіль»
  Термін експлуатації пластикової системи водостоку «Альта-Профіль» в середньому становить 25 років. Протягом цього періоду пластикові водостоки повністю зберігають свої експлуатаційні якості і вимагають мінімального обслуговування. При виготовленні водостоків застосовуються не тільки високоякісні матеріали, але і спеціальні технології, розроблені фахівцями компанії. Завдяки цьому, водостічна система здатна зберегти свої експлуатаційні характеристики в діапазоні температур від -40С до +40С.
  Водостічна система Альта-Профіль» стійка до ультрафіолетового випромінювання, так як фарбування верхнього шару елементів відбувається суперконцентрату методом «Cool Colour» (поглинання тепла), який спеціально розроблений для нашої водостічної системи. Це захищає водостічну систему від негативних змін кольору.
  Матеріал для виготовлення водостоків «Альта-Профіль» забарвлений в масі, тому незначні механічні пошкодження, нанесені е в процесі монтажу або в ході експлуатації, практично непомітні і не потребують підфарбовування.
  ПВХ-композит, який є матеріалом для виготовлення водостічної системи, екологічно безпечний. ПВХ-матеріал не схильний до корозії і легкий у вазі, що створює зручність при зборці і монтажі. Продукція компанії повністю відповідає європейським стандартам.
  Водостічна система Альта-Профіль виробляється з важкозаймистих матеріалів, що обумовило значну вогнестійкість. Після того, як спалах усунуто пластик негайно припиняє плавитися.
  Елементи водостоків «Альта-Профіль» з'єднуються між собою без клею з дотриманням вимоги повної герметичності. Герметичність не порушується навіть при лінійному розширенні елементів водостічної системи.
  Всі кріпильні елементи мають гумовими ущільнювачами, що гарантує стовідсоткову герметичність водостічної системи навіть при рясних і тривалих опадів. В якості гумового ущільнювача компанія «Альта-Профіль» використовують спінений профіль, це надає велику еластичність і краще ущільнення при різких коливаннях температур.
  Всі ринви і труби водостічної системи «Альта-Профіль» виготовляються методом екструзії, що полягає в отриманні готового виробу потрібних розмірів, форми і необмеженої довжини шляхом витиснення розплаву полімеру через формує головку (фільєру) потрібного профілю. Усі фітинги водостічної системи виробляються на термопластавтоматах методом лиття під тиском. Дана технологія ідеально підходить для масового виробництва виробів складної форми, важливою вимогою до яких є точне відповідність розмірам.
  Водостічна система Альта-Профіль» виготовляється з жорсткого ПВХ в відповідності з особливою рецептурою, що надає високу ударну міцність виробу. В якості пігменту в цілях підвищення світлостійкості у водостічній системі «Альта-Профіль» використовується акриловий полімер нового покоління. Використання імпортних аддитивів дозволяє значно підвищить термостійкість продукції. Матеріал залишається ударостойчивым і здатний витримувати великі навантаження навіть при низьких температурах.
  Ще одним зовнішнім перевагою водостічної системи «Альта-Профіль» є красиві виразні форми всіх елементів водостоку. Кожна деталь водостічної системи має оригінальні ребра на зовнішній поверхні, які обумовлюють плавний перехід від одного елемента до іншого. Ця технологія виробництва була розроблена компанією «Альта-Профіль» спільно з провідними дизайн-ательє автомобільної промисловості Німеччини. Завдяки цьому, водостічна система Альта-Профіль» привертає увагу своєю красою і оригінальністю дизайну.
  Одним з головних переваг водостічної системи «Альта-Профіль» є великий діаметр ринви (125 мм) і велика товщина стінок жолоби (1,6 мм), саме тому він важчий на 40% імпортних і російських аналогів. Це забезпечує високу механічну міцність водостоку, що дозволяє витримувати великі снігові навантаження, а також збільшує пропускну здатність.
  Всі елементи водостічної системи «Альта-Профіль» мають поздовжні ребра жорсткості, які збільшують міцність водостоку, покращують характеристики потоку, зменшують ризик утворення заторів, так як ці ребра знижують можливість налипання бруду і листя на стінки елементів водостоку.
  Всі комплектуючі елементи водостоку мають спеціальні пази не внутрішній стороні для гумового ущільнення. Це дозволяє забезпечити більш надійне з'єднання деталей і перешкоджає зсуву ущільнювача. Завдяки принципу замикання, водостічна «Альта-Профіль» є найбільш жорсткою системою, непідвладній деформацій, температурних коливань і лінійних розширень.
  Деякі елементи водостічної системи мають поперечні ребра жорсткості, які збільшують міцність водостоку. Також на внутрішній стороні елементів водостоку нанесені обмежувачі з написом «STOP», за межі яких не можна вставляти елементи, так як це може привести до неправильного з'єднання деталей і зменшення міцності водостічної системи.
  Одним з ноу-хау від компанії «Альта-Профіль» є виготовлення універсальної пластикової заглушки для водостічної системи. Завдяки своїй універсальності і систему кріплення, даний елемент водостоку перевершує аналоги конкурентів.
  Компанія «Альта-Профіль» випускає не тільки пластикові кріпильні елементи, але і металеві. Металеві кронштейни дозволяють витримувати значні силові навантаження, так як основне навантаження припадає саме на ці деталі.
  Компанія «Альта-Профіль» придбала муфтову машину. Дане обладнання дозволяє розширювати діаметр торця труби. Це дає можливість з'єднувати труби один з одним без застосування муфти труби. Таким чином, в ході монтажу можна зменшити кількість з'єднань водостічної системи.
  Водостічна система Альта-Профіль» забезпечує якісний водовідведення з дахів будь-яких будівель: від невеликих будиночків і котеджів до промислових будівель.
  Водостічна система Альта-Профіль» характеризується легкістю і простотою установки. Інструкція доступна і зрозуміла кожному. Не вимагаючи спеціальних знань, монтаж проводиться швидко і без особливих зусиль.
  Компанія «Альта-Профіль» застосовує спеціальну упаковку для водостічної системи. щоб не було можливих пошкоджень при зберіганні і доставці продукції.

 3. Основні елементи і комплектуючі водостічної системи «Альта-Профіль»
  Компанія «Альта-Профіль» випускає широкий асортимент комплектуючих водостічної системи. Кожен елемент має свої переваги порівняно з аналогами конкурентів. Коротко ознайомимося з кожним елементом водостічної системи «Альта-Профіль».


Жолоб водостічний
Призначений для збору і відводу опадів з поверхні даху. Жолоб, вироблений компанією «Альта-Профіль», має свої особливості, що виражає його явні переваги. По-перше великий діаметр (125мм) і забезпечує більшу пропускну здатність. Чим менше діаметр, тим більше буде розбризкуватися вода. А спеціальні закруглення по краях жолоби захищають від зайвого розбризкування води.
По-друге, заокруглення виконують функцію додаткових ребер жорсткості для більш щільного замикання елементів водостоку.
По-третє, неозброєним оком видно, що один край жолоба на 3 мм нижче іншого. то зроблено спеціально для того, щоб під час сильного напору води або випадкового засмічення зливного отвору, вода самостійно переливалася через нижній край жолоба, тобто від стіни будинку, що запобігає попаданню води на стіну будівлі. Це одна з унікальних розробок компанії «Альта-Профіль».
В четверте, жолоб забезпечений системою антиналипания листя, т. е. має спеціальні поздовжні ребра жорсткості, які збільшують швидкість потоку і не затримують бруд і листя на стінках жолоба.

Воронка
Забезпечує спрямоване перетікання води з жолоба у водостічну трубу. Дизайн воронки істотно відрізняється від імпортних аналогів. На зовнішньої сторін воронки немає виступів, зате є спеціальні ребра, які підкреслюють красу та оригінальність всієї системи в цілому, а також забезпечують плавний перехід до іншого елементу водостічної системи.

Муфта жолоба
Призначена для з'єднання окремих жолобів в єдину систему. Унікальність цього елемента обумовлена тим, що він є універсальним, тобто цей елемент можна використовувати як з однієї так і з іншої сторони. Це можливо завдяки спеціальним закругленню по краях муфти. На внутрішній стороні муфти є спеціальні обмежувачі з написом «STOP», які спеціально обмежують цю зону, в межах якої можна з'єднувати елементи. Це пояснюється тим. що в процесі експлуатації водостоків можливі лінійні розширення. При щільній стикуванні відбувається зміна форми водостічної системи, тому необхідно залишати зазор 2-3 см між жолобами.
Так само на внутрішній стороні є ребра жорсткості, які призначені для кращої фіксації кінців ринви і запобігання його перекосу при монтажі. Саме тому вони виконують функцію додаткових ребер жорсткості.

Кут жолоба 90

Призначений для з'єднання двох систем жолобів під кутом 90 градусів. Даний кут універсальний, оскільки його можна використовувати як для зовнішнього з'єднання так і для внутрішнього. Така універсальність забезпечується завдяки закругленню по краю кута. Це дуже добре видно з малюнка. Таким чином, Ви самі можете створити собі той кут, який вам необхідний, дотримуючи всі рекомендації при з'єднанні.
На внутрішній стороні кута жолоба є спеціальні обмежувачі з написом «ЅТОР», які спеціально обмежують ту зону, далі якої вставляти жолоби забороняється.

Заглушка ринви універсальна

В деяких місцях водостічна система має кінцеві ділянки, герметичність яких потрібно забезпечити. Для цього спеціально застосовується заглушка ринви. Компанія «Альта-Профіль» випускає універсальну заглушку, яка закрое будь торець жолоби.
Заглушка має опуклу форму, яка надає красу і неповторність водостічній системі. На внутрішній стороні кришки є спеціальні «вусики», завдяки яким вона надійно фіксується в жолобі в трьох точках.

Труба водостічна

Забезпечує відведення води, опадів не землю або в дренажну систему. Для з'єднання двох труб використовується спеціальний елемент – муфта труби (про це йтиметься далі).
Компанія «Альта-Профіль» випускає два види водостічних труб без розтруба та з розтрубом.
Труба без розтруба проводиться стандартної довжини (3 м і 4 м). В процесі монтажу виникає необхідність використання муфти труби, щоб з'єднати труби в єдину систему.
Перевагою труби з розтрубом є відсутність необхідності використання з'єднуючих елементів, т. к. на кінці труби є розширення (виробляється з допомогою муфтової машини). Завдяки раструбу, одна труба надійно фіксується з іншою трубою.
Труби з розтрубом виробляються різної довжини 3 і 4 м.

Муфта труби

Застосовується для з'єднання двох водостічних труб або труби безпосередньо з лійкою.

Коліно труби 45/67

Призначені для забезпечення переходу від воронки до водостічної труби або від однієї труби до іншого, а також для обходу виступаючих частин будівлі. Кут нахилу колін вимірюється відхиленням від вертикальної осі.

Наконечник труби нижній

Призначений для відведення води з водостічної системи на землю або в дренаж. Відмінною особливістю наконечника водостічної системи «Альта-Профіль» є те, що розтруб виконаний у формі овалу, а не круглий, як звичайний.
Гідність цієї унікальної розробки полягає в тому, що при витіканні води в холодну пору утворення бурульок буде, але зі значно меншою площею, внаслідок цього отвір повністю не закривається, і вода зможе випливати із системи.

Кронштейн жолоба пластиковий

Пластиковий кронштейн призначений для кріплення ринв до вертикальної лобової дошки.
Кронштейни встановлюються на відстані 60 см один від одного. Кронштейн має внизу спеціальне невеликий отвір, призначене для фіксації проводки, а також для прикраси будинку гірляндами.

Хомут труби пластиковий

Міцно і надійно фіксує водостічну трубу. Перевагою хомута труби є те, що він розбирається. У нього легко вставляється труба і надійно фіксується спеціальним кріпленням (гвинтом).

Захисна металева сітка

Забезпечує захист водостічної туб від падаючих листя та сміття.
Компанія «Альта-Профіль» випускає також металевий кронштейн жолоба, металевий хомут труби металевий кронштейн утримувач. Вони здатні витримувати великі навантаження.
Металеві кріпильні елементи мають ребра жорсткості, за рахунок чого посилюється їх здатність витримувати великі навантаження. У металевих фітингах гумовий ущільнювач можна не використовувати.

Кронштейн жолоба металевий.

У тих місцях, де не передбачено кріплення кронштейнів до лобової дошки, так як часто вона використовується як декоративний елемент, застосовується металевий кронштейн. Він призначений для кріплення ринв до крокв покрівлі.

Хомут труби металевий

Призначений для надійної фіксації водостічної труби до стіни.

 1. Упаковка водосточной системы «Альта-Профиль»
  Большое значение компания «Альта-Профиль» уделяет упаковке основных элементов и комплектующих водосточной системы., поскольку в процессе хранения и транспортировки возможно повреждение продукции.
  Каждый желоб и труба сначала обертываются защитной пленкой, а затем пакуются в полиэтиленовый рукав. В одном рукаве вмещается 6 штук желобов и 5 штук труб.
  С фитингами дело обстоит по-другому. Каждый фитинг помещается в отдельный пакетик, а затем они расфасовываются по коробкам. В коробке помещается разное число фитингов, в зависимости от размеров.