Кошик
103 відгуків
Сайдинг и водосточные системы Альта-Профиль
+ 38 (095) 447-96-98
+38095 447 96 98
+38067 319 7557
+38097 319 70 22

Вініловий ламінат купити в Києві – тверде рішення, що відштовхує воду

Вініловий ламінат купити в Києві – тверде рішення, що відштовхує воду

Попит на вінілове підлогове покриття зростає з кожним роком, завдяки тому, що виробники постійно вдосконалюють свій продукт, поліпшують його експлуатаційні характеристики, впроваджуючи у виробництво інноваційні технології.

Компанія «Альта-Профіль Україна» пропонує придбати вініловий ламінат ПВХ AltaStep. Завдяки наявності в складі продукції вінілу і карбонату кальцію, вона значно перевершує звичайний ламінат, як по міцності, так і по зносостійкості. Це відмінна альтернатива будь-якому іншому підлоговому покриттю.

Вініловий підлогу можна зустріти як в житлових приміщеннях, так і в громадських – він здатний витримувати дуже великі навантаження. Плюс до всього він екологічно безпечний, тому використовується в якості підлогового покриття в дитячих установах, лікарнях.

Основні характеристики кварц вінілового ламінату

Окремої уваги заслуговує укладання вінілового ламінату. В роботі не використовується клей або інші фіксуючі елементи завдяки запатентованій замковій системі кріплення. Починати укладати кварц вініловий замковий ламінат можна з будь-якої частини кімнати.

До інших переваг продукції відносяться наступні характеристики:

  • Водостійкість – виріб не боїться вологи. Стать не деформується під впливом гарячої води;

  • Твердість вінілового ламінату дозволяє використовувати його в якості підлогового покриття в приміщення зі значним навантаженням;

  • На ньому не залишаються сліди від кігтів домашніх тварин, каблуків, розбитого посуду;

  • Універсальність – укладають вініловий ламінат на дерев'яну підлогу, керамічну, і навіть на старий лінолеум, головне, щоб поверхня була рівною.

Що ще потрібно знати про кварц вініловий ламінат?

На користь того, щоб купити вініловий ламінат говорить також і те, що матеріал не ковзає, не проводить електричний струм, відмінно поглинає шум, завдяки наявності додаткової підкладки.

Вініловий замковий ламінат відрізняється стильним, витонченим дизайном. Моделі відмінно імітують зовнішній вигляд, фактуру натурального дерева. Але при цьому коштує він набагато дешевше паркету і не вимагає особливого догляду. Позитивні відгуки про вініловий ламінат залишають будівельники, дизайнери і прості покупці, які не мають відношення до цих сфер діяльності.

Компанія «Альта-Профіль» пропонує вигідно купити вініловий ламінат в Києві. Підлогове покриття надійно прослужить не менше 20 років при належному догляді, не деформуючись і не втрачаючи зовнішньої привабливості.