Кошик
103 відгуків
Сайдинг и водосточные системы Альта-Профиль
+ 38 (095) 447-96-98
+38095 447 96 98
+38067 319 7557
+38097 319 70 22

Формований сайдинг – нове слово на ринку облицювальних матеріалів

Формований сайдинг – нове слово на ринку облицювальних матеріалів

Компанія «Альта-Профіль Україна» вже протягом 14 років радує клієнтів по всій країні високоякісними облицювальними матеріалами – сайдингом, фасадними панелями. Виробництво не стоїть на місці – технології удосконалюються, що дає можливість випускати нову продукцію, що поєднує в собі переваги вже відомих матеріалів, але відрізняється більш доступною вартістю.

Не так давно на вітчизняний ринок був випущений формований сайдинг – чудовий за своїми характеристиками матеріал, впевнено завойовує передові позиції серед усього розмаїття подібної продукції. Вінілова лицювальна продукція вже давно користується заслуженою популярністю, оскільки деякі її характеристики залишають позаду натуральні.

Формований сайдинг – матеріал майбутнього, за допомогою якого можна надійно захистити будівлю, надати йому завершений вишуканий вигляд.

Відмінні риси формованого сайдинга

Фактура звичайного сайдинга не може похвалитися різноманітністю. Можна придбати вироби, що імітують натуральну дошку з дуба, горіха, вільхи. Формований сайдинг для зовнішніх робіт відрізняється більш широким асортиментом. У новій колекції представлені моделі, які складно відрізнити від:

 • Натурального каменю;

 • Цегляної кладки;

 • Скельної породи.

Різноманітністю відрізняється не тільки фактура, але і колірна гамма: кремнієвий, жовтий, коричневий, червоний, білий, горіховий, колір слонової кістки. Це дає можливість підібрати ідеальний варіант, який буде гармонійно виглядати на фасаді кожного будинку, відмінно гармоніювати з навколишньою обстановкою.

І що найголовніше, насиченість кольору не втрачається під впливом ультрафіолетових променів. Особлива технологія фарбування, використання спеціальних пігментів забезпечують стійке фарбування.

Переваги продукту

Здивування тим, що кількість бажаючих купити формований сайдинг стрімко зростає, швидко зникає, варто лише поглянути на значний список достоїнств, якими славиться цей облицювальних матеріалу з ПВХ:

 • Довговічність. Продукція, що виготовляється компанією «Альта-Профіль», служить від 20 до 50 років;

 • Надійний захист стін будівлі;

 • Здатність витримувати без наслідки негативний вплив агресивних зовнішніх факторів;

 • Завдяки легкій вазі цей матеріал підходить для облицювання будь-яких будівель;

 • Ідеально адаптований для кліматичних умов України, витримує різкі температурні перепади;

 • Не вимагає особливого догляду;

 • Відрізняється стильним зовнішнім виглядом;

 • Доступна ціна дозволяє швидше завершити будівельні, ремонтні роботи, реновацію фасадів з суттєвою економією.

Завдяки цим перевагам формований сайдинг заслуговує виключно позитивні відгуки.

Сфери використання формованого сайдинга

Вони досить різноманітні, завдяки універсальності матеріалу. Якщо, наприклад, натуральний камінь підходить для облицювання будівлі з міцним фундаментом, формований сайдинг під камінь можна сміливо використовувати навіть для каркасних будівель.

Досить часто продукцію використовують для обшивання господарських будівель на присадибній ділянці, альтанок. З її допомогою можна майстерно оформити декоративні елементи – арки, колони.

Формований сайдинг «Альта-Профіль» – негорючий матеріал, тому його дозволено використовувати для обшивки громадських будівель.

Різноманітний асортимент дає можливість поекспериментувати. Можна використовувати різні моделі, що відрізняються за фактурою, кольором для обшивки окремих частин будівлі. Результат таких експериментів приємно дивує самих вибагливих клієнтів.

Монтаж формованого сайдинга

Установка планок не представляє труднощів. В першу чергу завдяки продуманим розмірами – від 1800 до 2000 мм. На відміну від інших вінілових облицювальних матеріалів, тут потрібно тільки одна планка – старт-фінішна. Панелі кріпляться між собою за допомогою системи «шип-паз». А це означає, що можна заощадити ще й на придбання витратних матеріалів.

Що стосується самого монтажу – він досить простий, головне дотримуватися інструкції. Закріплюючи панелі, слід не до кінця закручувати саморізи, залишаючи невеликий зазор – 1 мм для можливого розширення під впливом тепла. Укладати матеріал слід справа наліво, зверху вниз. Розігрів панель і після, зігнувши її, можна створити цілісний кут.

Купити якісний формований сайдинг за цінами виробника

За час свого існування компанія «Альта-Профіль» організувала широку дилерську мережу по всій країні, налагодила систему доставки. Завдяки цьому відпадає необхідність довго чекати замовлену продукцію. Пряма співпраця з клієнтом дозволяє уникнути націнок. Цим пояснюється настільки приваблива ціна формованого сайдінга за штуку.

Продукція користується попитом не тільки в Україні, але і за кордоном – в країнах ЄС, де відкриті офіційні представництва компанії. Контроль якості, впровадження в процес виробництва інноваційних технологій, використання високоякісних, безпечних матеріалів допомогло створити унікальний облицювальний матеріал. На даний момент це один з кращих матеріалів для облицювальних фасадних робіт на вітчизняному ринку.